Haber

Bahçeli: Açık hesap 14 Mayıs 2023’te sandıkta görülecek

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin haftalık küme toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bahçeli’nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

OYNADIK AMA EĞMEDİK: İftira salgınına imanımızın şifasıyla karşılık veririz, merhameti biliriz, yiğitliği biliriz, hesap sormayı biliriz. Rahmetle andığımız 3.000 kurt gözlü şehidimizi bu vatan uğruna verdik. Siyasi şeceremiz, emsalsiz bir Türklük sevdasının potasında eriyip hür oldu. Onlar takıldı, biz tökezledik ama düşmedik. Bizi arkadan ittiler, tökezledik ama eğilmedik. Kuyuya attılar, Yusuf olduk. Mahkûm oldular, ‘vatan sağ olsun’ dedik. Bulanık akan suların günü gelince duracağına inandık.

HEPSİNE MEYDAN OKUYORUM: Kimse boşuna hayal kurmasın, boşuna hesap yapmasın. MHP milleti içine almayan hiçbir amacı kabul etmez ve etmeyecektir. MHP aslını inkar etmez ve etmeyecektir. En ufak bir geri adımımız, bizi işgal edeceklerini, Türkiye’ye oyun oynayacağını sanan, ‘Gök girsin, kızıl çıksın’ davamızın iffetine iftira atmaya çalışan ahmaklara, asalaklara söz konusu olursa. . Hepsine meydan okuyorum. Fitne çıkaran siyasetçileri, sözde gazetecileri, korkakça yurt dışına kaçan şerefsizleri, FETÖ hainlerini, millet düşmanlarını rezil etmek için doğru zamanı bekliyoruz. Bize kan dökmek isteyenlerin alayının elinde şehitlerimizin kanı var. Milletin oğulları şeytanın kullarına yenilmezler.

HESAP 14 MAYIS’TA GÖRÜLECEK: Türkiye’ye yükselen elleri kırmak bizim için bir şeref bahsidir. FETÖ’cüler bize saldırıyor, saldırsınlar. PKK’lılar bize saldırıyor, saldırsınlar. Zillet İttifakı iftira atıyor, kussunlar. Tarafımız belli. Açık hesap 14 Mayıs 2023’te sandıkta görülecek. Partimizin başı dertte diyen çapulcular oldu. Salyaları akıyor, istifa edip gidenlerden bahsediyorlardı. Algı operasyonuyla üzerimize geliyorlardı. PKK ile ateşkes çağrısı yapan, Türkiye’yi zalimlere teslim etmek için örgütlenen tüm siyasetçiler, Cumhur İttifakı’nın kan kaybettiğini koro halinde söylüyordu. Dürüst olmak gerekirse, bu suçlar dizisi için utanç verici.

Detaylar gelecek…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu