Haber

Türkiye pazarına giren Water AEG, 81 ilde bayilikler vermeye başladı.

Türkiye pazarına giriş yapan firma, son dönemde ülke genelinde bayilikler vermeye başlamıştır. Yılların verdiği tecrübe ile sektöründe lider bir marka olarak bilinen Water AEG Su Arıtma Sistemleri, uzman ekibi ile müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmaktadır. Uluslararası standardizasyon, belgelendirme ve muayene kuruluşları tarafından onaylanan Water AEG; Alman Akreditasyon Kurumu (DAkkS), CE, ISO ve tıbbi cihaz sertifikalarına sahip su takviyesi markası olarak dikkat çekiyor.

TÜRKİYE BAYİLİK VERMEYE BAŞLADI

Su AEG çalışmaları şık tasarımı ve özellikleri ile benzerlerinden ayrılıyor. Bakım talimatlarına uyulduğu takdirde uzun süre kullanılabilen su AEG su arıtma cihazları kolaylıkla monte edilebilmektedir. Suram, Water AEG uzman ekipleri tarafından yapılır. Su arıtma bölümünde kalite standartlarını yükseltmek amacıyla Ar-Ge çalışmalarını sürdüren marka Türkiye pazarına adım attı. Ülke genelinde bayilik vermeye başlayan Water AEG Su Arıtma İşleri, evsel ve endüstriyel su arıtma cihazları olmak üzere iki kategoride hizmet vermektedir. Water AEG bayiliği almaya hak kazanan satıcılar, müşteri portföylerine her iki kategoride de eser sunabilmektedir.

SU AEG BAYİ ŞARTLARI

Su arıtma cihazları bayiliği için iki seçenek sunan Water AEG, “mağaza açma” ve “çağrı merkezi” gibi iş modelleriyle potansiyeli yüksek bir iş fırsatı sunuyor. Bayilik yapmak isteyenler için uygun konumda en az 50 metrekarelik bir işyeri tavsiye edilir. Ayrıca davet merkezi firmaları üzerinden de satış başlatılabilir. Ek olarak; dijital pazarlama ve sosyal pazarlama kanalları üzerinden de satış yapan markanın su arıtma cihazları; Google, Facebook, Instagram ve diğer sosyal medya platformlarında reklamlar ile potansiyel müşterilere sunulabilir. Bayilik almak isteyen satıcılar kendi internet siteleri veya e-ticaret pazaryerleri üzerinden de satış yapabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu