Teknoloji

Steam, Dolara Geçiş Öncesi Kullanıcılara E-posta Gönderiyor

 
Bildiğiniz gibi Steam geçtiğimiz günlerde ülkemiz için yeni bir karar aldı. Bu kapsamda içinde bulunduğumuz MENA bölgesiyle birlikte artık oyunları dolar üzerinden satın alacağız. Bu karar 20 Kasım’da yürürlüğe girecek ve kullanıcılar artık bu günü bekliyor.
 
Steam oyunculara son bir uyarı veriyor
 
 
 
Valve’ın kullanıcılara sunduğu Steam platformu, oyuncular için popüler bir destinasyondur. Bu bağlamda Steam platformu, 20 Kasım öncesinde birçok kullanıcıya e-posta gönderiyor ve geçiş öncesinde uyarı veriyor.
 
Steam’den gelen e-posta içeriğinde aşağıdaki ifadeler yer almaktadır:
 
20 Kasım 2023’te Steam, Arjantin ve Türkiye’deki satışlarda kullanılan para birimini USD olarak değiştirecek. Bu tarihte Steam cüzdanınızdaki tüm bakiye o günün döviz kuruna göre USD’ye çevrilecektir.
 
Hesap bakiyenizi görüntülemek için Steam istemcisine veya http://www.steampowered.com adresindeki Steam web sitesine giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede hesap adınızın yanında bakiyenizi görebilirsiniz.
 
Devam eden bir Steam aboneliğiniz varsa bir sonraki ödeme döngüsünde iptal edilecektir. Hesabınızın abonelik yönetimi sayfasına giderek tekrar abone olmanız gerekecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu