Yaşam

Önder Erdoğan’ın da katılacağı büyük etkinlikte Goran Bregoviç sürprizi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim çalışmaları ve vatandaşlarla buluşması kapsamında 20 Ocak’ta İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Büyük Roman Buluşması etkinliğine katılacak.

“Biriz, beraberiz, hepimiz kardeşiz, birlikte Türkiye’yiz” mottosundan hareketle hayatın her alanında Türkiye’ye değer katan vatandaşlar ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, , Roman vatandaşlar için eğitim, istihdam, sağlık, barınma, sosyal faaliyetler konularını ele alacak. Yardım ve sosyal hizmetler başlıkları altında yeni bilgiler vereceği öğrenildi. Dev aranjmanın bir de sürpriz konuğu olacak. Buluşmada Balkan müziğinin dünyaca ünlü ismi Goran Bregoviç de bir konser verecek. Bregoviç, Çingeneler Zamanı sinemasının ünlü müzikleriyle tüm dünyada tanındı.

Bu arada AK Parti’de seçim çalışmaları sürerken, önümüzdeki aylarda kamuoyu ile paylaşılacak olan seçim beyannamesi hazırlıklarına da hız verildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim beyannamesinin sade bir dille ve herkesin anlayabileceği şekilde yazılmasını istedi. Bildiri 6 bölümden oluşacaktır. Ölçek ekonomide olacak.

KAYNAK: SABAG – ZÜBEYDE YALÇIN

haber-dogankent.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu