Yaşam

‘Karım çocukların gözü önünde erkek arkadaşıyla zina ediyor’ Diyen Adam Canlı yayında anlattıklarıyla şoke etti!

Esra Erol’a katılan Mustafa Dağlıoğlu, eski eşinin çocuklarını kaçırdığını, annesi Pınar ve sevgilisiyle birlikte yaşayan çocuklarının hayatından endişe ettiğini söyledi. Mustafa Dağlıoğlu’nun canlı yayındaki zina tezi görenleri hayrete düşürdü.

Esra Erol’a katılan Mustafa Dağlıoğlu, ‘Eşim Pınar, velayeti bende olan çocuklarım Eda ve Hasan’ı kaçırıyor.’ Tezi için yardım istedi.

Eski eşi Pınar hakkında “Bu kişinin hayatı yalan anne diyemem” diyen Mustafa Dağlıoğlu, eşinin il dışına çıktığı sırada eve erkek aldığını öğrendiğini paylaştı. işi gereği, küçük kızı Eda’nın ses kaydıyla.

Kızının anlattıklarıyla şok olan Mustafa Bey, iki gün içinde boşanma davası açtığını söyledi.

Mustafa Dağlıoğlu’nun eski eşi Pınar hakkında ortaya attığı tezler de oldukça tüyler ürpertici. Eski eşi Pınar, sevgilisi ve çocukları Eda ile Hasan’ın birlikte yaşadığını anlatan Dağlıoğlu, meskende çocukların gözü önünde uygunsuz davranışlarda bulunulduğunu söyledi.

“Evin içinde silah sesleri duyuluyor. Alkol masalarının kurulması var.” sözlerini ekledi. “Evde yaşayanlar ellerinde bıçaklarla geziyor. Bir çocuğun göremeyeceği her şey evde oldu.” söz konusu.

Çocuklara bıçak çekildiğini ve şiddet uygulandığını anlatan Dağlıoğlu, annelerinin çocuklarını odaya kilitleyip sevgilisiyle çocukların görmemesi gereken şeyler yaptığını anlattı.

Bu tartışmaların ardından Pınar’ın annesi yayına girerek Mustafa Dağlıoğlu’nun tezlerini yalanladı. “Mustafa’nın annesi üst katta oturuyor, annesi bir şey görmemiş mi? Dürüst bir adam karısını bu halde bırakır mı?” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu