Haber

Feyza Altun’dan Çok Konuşulacak Reha Muhtar İddiası: ‘Taciz Görülüyorum’

Adliyeye bebeğiyle gelmesiyle tanınan aktivist ve kadın hakları savunucusu Avukat Feyza Altun, televizyon programcısı ve haber spikeri Reha Muhtar hakkında tartışmalı bir iddiada bulundu. Altun, “Yaklaşık 8 aydır Reha Muhtar tarafından taciz ediliyorum” dedi.

‘Babamı şikayet edersen beni öldürür’

Kızına şiddet uyguladığı iddiasıyla yargılanan ve şiddetle gündeme gelen eski televizyoncu Reha Muhtar hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

Geçtiğimiz aylarda oyuncu Deniz Uğur, 13 yaşındaki kızının babası Reha Muhtar’dan şiddet gördüğünü iddia etmişti. Reha Muhtar’ın kızını dövdüğü iddiasıyla mahkemeye başvuran Uğur, dilekçesinde çocuğunun kendisine şunları söylediğini belirtti: “Babamı şikayet edersen beni öldürür.” dahil edildi.

“Neredeyse 8 aydır Reha Muhtar tarafından taciz ediliyorum”

Reha Muhtar’a velayet davası açan eski eşi Deniz Uğur, kızına darp edildiğine dair ihbar alındıktan sonra mahkemeye başvurdu. Dava süreci devam ederken, avukat Feyza Altun’dan Reha Muhtar hakkında tartışma çıktı.

‘Bir gün hepsini anlatacağım, korku filmi gibi’

Avukat Feyza Altun, Twitter hesabından Reha Muhtar ile ilgili yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

‘Neredeyse 8 aydır Reha Muhtar tarafından taciz ediliyorum. Siyasi tweetlerimi velayet davasına koyuyor ve dosyada taraf değil avukat olduğumu tahmin edemiyor. Aylarca dosyaları bırakmama izin vermedi. Bir gün hepsini anlatacağım, bir korku filmi gibi. Aylardır benim hakkımda tweet atıyor. Dosyada gereğini yapmayayım diye sürekli sözlü olarak bana saldırıyor. Duruşmalarda gözlemci talep ediyorum, barodan da yazılı olarak talep ettim.

cavdarhisarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu